Apie sodybą

kaip-atvykti1

Kaimo turizmo „Dalios sodyba“ yra įsikūrusi Stasiūnų kaime, 4 km nutolusi nuo autostrados Kaunas – Vilnius (Nuo Vilniaus – 60 km, nuo Kauno – 40 km).

Sodyba puikiai dera prie ją supančios gamtos – nuostabi, švari aplinka, unikalus šaltinių vanduo, tvenkiniai su karpiais, amūrais, upėtakiais, kuriuos galima žvejoti. Medžioklės mėgėjams organizuojamos medžioklės. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome tinklinio, krepšinio aikšteles bei teniso kortus. Vieta puikiai tinka rengti konferencijas ir seminarus. Sodyboje vienu metu aktyviai ilsėtis, švęsti gali iki 200 asmenų. Jūsų patogumui siūlome:

Klėtis

Šiuolaikiškai įrengtas pastatas su miegamaisiais kambariais, TV, WC, dušais ir kitais svarbiausiais patogumais.

Svirnas

Moderniai įrengtas pastatas su didžiule pokylių sale. Šio pastato antrame aukšte yra keturi kambariai skirti poilsiui, su WC, dušais ir balkonais. Erdvi svirno terasa yra tiesiai ant vandens telkinio. O šalia svirno rasite:

Pirtelė

Šiuolaikiškai įrengta moderni rusiška pirtelė, su terasa ant vandens, šildomomis grindimis, WC, dušu ir priešpirčiu;

Svečių namas

Pastatas skirtas įvairioms progos švęsti, su pokylių sale. Yra terasa ant vandens. Šio pastato antrame aukšte yra keturi kambariai skirti poilsiui, su WC, dušais ir balkonais. Šio pastato viduje yra įrengta rusiška pirtis su priešpirčiu, dušais, WC ir persirengimo kambariu;

Mažasis svečių namelis

Šiame namelyje gali poilsiauti ir švęsti nedidelės žmonių grupelės iki 10 svečių. Jame yra pirtelė, virtuvėlė, židinukas, TV, dušas ir WC. Prie namuko yra terasa, šalia – vandens telkinys ir pavėsinė;

Medžiotojų namelis

Šiame namelyje gali pailsėti sodybos svečiai-medžiotojai, namelis yra jaukiai įrengtas su minkštasuoliu, židiniu.

Maloniai laukiame Jūsų „Dalios sodyboje“ ištisus metus!